babolsar

babolsar

babolsar

babolsar

۱ مطلب در آبان ۱۴۰۰ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

مرکز تعمیرات و سرویس و عیب یابی لوازم خانگی 3SOTTAMIR با بیش از 14 نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران، کرج (حومه)، پرند و پردیس می باشد.

با تیمی از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای جهت ارائه خدمات تعمیرات تخصصی همزمان یخچال، تعمیر یخچال، تعمیر برفک و ماشین ظرفشویی، تعمیر مایکروفر، جاروبرقی برندهای مختلف می پردازد.

برندهایی از جمله: سامسونگ، ال جی، کنوود، دوو، پاکشوما.

در سال های گذشته به دلیل کمبود متخصص و افراد با تجربه در تعمیر و تعویض قعطات لوازم خانگی، مشتریان مجبور بودند برای رفع مشکلات جزئی و یا سوال در مورد تعمیر و نگهداری، شخصاً با تعمیرگاه های غیر نمایندگی تماس بگیرند.

لوازم خانگی باید شخصاً درخواست شوند ، حتی لوازم آنها باید به محل تعمیرات غیر نمایندگی منتقل شود ، که بسیار گران بود و احتمال آسیب به دستگاه در حین حمل و نقل وجود داشت ، که متأسفانه وسایل مجبور بودند.

دستگاه به مدت طولانی تا تعمیر وسیله های آشپزخانه قبلی در تعمیرگاه می ماند و نوبت به این تجهیزات می رسد. تعمیرات باید با رضایت مشتری انجام شود.

اما امروزه با وجود نمایندگی معتبر تعمیرات لوازم خانگی، با توجه به مراحل زیر ثبت نام می توان به سرعت اعلام قیمت و خدمات را انجام داد.

تماس و درخواست خدمات کارشناسان تعمیر لوازم خانگی:

جهت درخواست متخصص و اعزام وی به محل عیب یابی لوازم منزل می توانید درخواست خود را به همراه خرابی دستگاه و همچنین زمان مناسب برای حضور متخصصین ما در شما پس از ثبت نام ارسال نمایید.

درخواست تعمیرکار وسایل خانگی و الکترونیکی ما می توانید در اسرع وقت جهت موافقت با اعزام متخصص با شما تماس گرفته شود و با مراجعه به نزدیکترین نمایندگی تعمیرات می توانید درخواست خود را از متخصصین ما ارائه دهید.

از ثبت نام تا ارائه خدمات طبق مراحل زیر عمل خواهید کرد:

  • مرحله 1: درخواست نصب، سرویس، عیب یابی یا تعمیر را به صورت آنلاین یا تلفنی ارسال کنید.
  • مرحله 2: متخصصان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه ، مارک ، مشکل دستگاه و محل درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط هدایت می کنند.
  • مرحله 3: تکنسین رفع اشکالات لوازم خانگی در مرکز با شما تماس خواهد گرفت، تا هماهنگی لازم را برای رسیدن به محل در زمان مناسب انجام دهید.
  • مرحله 4: پس از اتمام کار و دریافت ضمانت نامه کتبی، می توانید صورتحساب تعمیرکار را به صورت آنلاین پرداخت کنید.
  • parvin nemati